لیفت نخ در جماران

لیفت نخ در جماران
آنچه در این مقاله می خوانید!

برای انجام لیفت نخ در جماران بهترین دکتر متخصص پوست چه کسی است؟ اگر نگران شل شدن و افتادگی پوست صورت و خطوط ریز هستید، ممکن است یک لیفت صورت کوچک یا لیفت با نخ را در نظر بگیرید.

این دو عمل زیبایی به اندازه لیفت کامل صورت تهاجمی نیستند ، اما همچنان نتایج قابل مشاهده ای ارائه می دهند. با این حال، ممکن است مطمئن نباشید که کدام روش برای شما بهترین است.

در اینجا، تفاوت‌های بین لیفت صورت مینی و لیفت با نخ را بررسی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم تا مشخص کنید کدام روش به بهترین وجه نگرانی‌های شما را برطرف می‌کند.
توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما بمانید.

انتخاب بهترین مرکز لیفت نخ در جماران

برای انجام لیفت نخ در جماران یا لیفت نخ در نیاروان بهتر است برای انتخاب بهترین مرکز در مورد سوابق کاری متخصصین آن مرکز تحقیقاتی انجام دهید.
چرا که در صورت حرفه ای بودن متخصص نتایج فوق العاده ای را دریافت خواهید کرد و در صورتی که پزشک از تجربه کاری بسیار کمی برخوردار باشد ممکن است مشکلاتی به وجود آید.

ویژگی های بهترین متخصص لیفت نخ

ما در کلینیک دکتر عاطفه فرامرزی با کارشناسان بسیار خبره ای همکاری می کنیم که تحت نظارت دکتر فرامرزی بوده و قبل از انجام هرگونه جراحی از جمله لیفت نخ برای لب یا لیفت نخ برای گونه مشاوره تخصصی انجام می دهیم.

مهم ترین مزیت های لیفت نخ

مزایای لیفت با نخ مقرون به صرفه بودن و ساده بودن درمان است. این روش راه حل مناسبی برای افرادی است که زندگی پرمشغله ای دارند و نمی توانند یک یا دو هفته از محل کار خود برای لیفت صورت مرخصی بگیرند.

انجام لیفت نخ در اندرزگو یا انجام لیفت نخ در منطقه 1 تهران یک جایگزین عالی است که هنوز هم بهبودهای طولانی مدتی را در ظاهر آنها ایجاد می کند. قرارهای لیفت با نخ در مطب انجام می شود و کمتر از یک ساعت طول می کشد.
بسیاری از بیماران همچنین متوجه می شوند که می توانند بلافاصله پس از درمان به سر کار بازگردند و نتایج خود را به نمایش بگذارند.

بیشتر بخوانید: لیفت نخ برای گونه

کل فرآیند لیفت با نخ شامل چه مواردی است؟

این فرآیند شامل یک مشاوره اولیه با جراح ما به منظور ارزیابی مناسب بودن شما برای درمان است، زمانی که تمام مزایا و خطرات توضیح داده شود.
حدود 60-45 دقیقه طول می کشد و با بی حسی موضعی در شرایط استریل انجام می شود. نخ ها با دقت از طریق پوست قرار می گیرند و متناسب با نیازهای هر فرد هستند.

بلافاصله پس از آن مقداری تورم و کبودی وجود دارد. تورم می تواند برای چند روز و کبودی 7-10 روز طول بکشد. همچنین مقداری چروکیدگی خفیف در پوست نزدیک خط مو وجود دارد که طی چند روز با قرار گرفتن پوست در موقعیت جدید خود برطرف می شود.

لیفت با نخ 12 تا 18 ماه دوام می آورد و به طور طبیعی با گذشت زمان حل می شود، اما همچنین با مقداری کلاژن طبیعی خود جایگزین می شود که به حفظ نتیجه کمک می کند.

کل فرآیند لیفت با نخ شامل چه مواردی است؟
کل فرآیند لیفت با نخ شامل چه مواردی است؟

تفاوت مینی لیفت با لیفت کامل صورت

در حالی که مینی لیفت صورت در بازگرداندن ظاهری جوان، از بین بردن افتادگی یا افتادگی پوست و صاف کردن چین و چروک ها موثر است، اما نتایج یک لیفت صورت کوچک به اندازه نتایج یک لیفت کامل صورت که می تواند تا 15 سال دوام داشته باشد، ماندگار نخواهد بود.

علاوه بر این، از آنجایی که لیفت صورت یا لیفت صورت با نخ در کامرانیه تهران روشی بسیار کم تهاجمی است، نتایج نسبت به لیفت صورت سنتی کمتر چشمگیر خواهد بود.

با این حال، افرادی که لیفت صورت مینی را به جای لیفت کامل جراحی انتخاب می کنند، زمان بهبودی بسیار کوتاه تری خواهند داشت: بیماران مینی لیفت صورت معمولاً می توانند طی دو تا سه هفته بهبود یابند، در حالی که افرادی که لیفت کامل صورت را انتخاب می کنند، می توانند انتظار داشته باشند که زمان بهبودی آنها بین سه هفته طول بکشد.

تا پنج هفته لیفت صورت مینی همچنین منجر به کبودی و تورم قابل توجهی کمتر از لیفت صورت کامل می شود، زیرا به طور قابل توجهی کمتر تهاجمی هستند.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل بوتاکس در فرمانیه

مینی لیفت بهتر است یا لیفت با نخ کامل؟

اینکه یک لیفت صورت کوچک یا لیفت با نخ برای شما ایده آل است به عوامل مختلفی بستگی دارد که بیشتر از همه به نتایج دلخواه شما بستگی دارد. اگر با شلی بیش از حد پوست و از دست دادن کشش و کشش عضلانی دست و پنجه نرم می کنید، هر دو روش بر ظاهر شما تأثیر گذاشته و جوانی را به چهره شما باز می گرداند.

با این حال، لیفت صورت مینی ممکن است برای کسانی که به دنبال نتایج چشمگیرتر و چشمگیرتری هستند، ترجیح داده شود، زیرا محدودیت هایی در مورد بازکردن نخ های استفاده شده در لیفت با نخ وجود دارد.

علاوه بر این، کسانی که چین‌های صورت عمیق‌تر و پوست شل‌تری دارند ممکن است متوجه شوند که لیفت صورت مینی برای نتایج مورد نظرشان مناسب‌تر است.

مینی لیفت خطرناک تر است یا لیفت کامل؟

هر دو لیفت مینی صورت و لیفت با نخ دارای حداقل تهاجم هستند، به این معنی که میزان درد و ناراحتی بیمار حداقل خواهد بود. علاوه بر این، از آنجایی که قبل از هر عمل بیهوشی موضعی یا عمومی انجام می شود، هیچ گونه ناراحتی در طول جراحی خود احساس نخواهید کرد.

با این حال، داشتن مقداری تورم یا کبودی در محل جراحی پس از عمل طبیعی است، و همچنین ممکن است حساسیت صورت را تجربه کنید. جراح شما توصیه هایی در مورد داروهایی که می توانید برای کاهش درد یا تورم پس از جراحی خود مصرف کنید، ارائه خواهد کرد.

تماس با دکتر عاطفه فرامرزی
فرم مشاوره دکتر عاطفه فرامرزی
ارسال دیدگاه
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها