دکتر عاطفه فرامرزی

دکتر عاطفه فرامرزی، متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران است. ایشان دارای شماره نظام پزشکی 151283 هستند و فارغ التحصیل دکترای پزشکی عمومی  دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.

دکتر فرامرزی عضو انجمن نخبگان کشوری و همچنین منتخب دانشجویان برتر دانشگاه تهران بوده  و دارای دانشنامه تخصصی پوست و مو از دانشگاه تهران و بیمارستان رازی می باشد.

ایشان بنا به درخواست کمپانی ها مطرح دنیا مانند کمپانی Aptos به جهت حضور در کنگره ها و سمینار ها معتبر جهانی در کشورهایی مانند آمریکا ، ایتالیا ، فرانسه ، نروژ ، گرجستان و امارات شرکت کرده و دوره های تکمیلی جامع پوست و مو را در کشورهای اروپایی با رتبه عالی گذرانده اند.

با توجه دریافت رتبه ممتاز از دانشگاه تهران و همچنین امکان طبابت دکتر عاطفه فرامرزی در کشورهای مختلف ، ایشان به جهت علاقه به مردم ایران و داشتن حس وطن دوستی ترجیح دادند در ایران به طبابت بپردازند.

 

از جمله خدمات مهم مطب دکتر عاطفه فرامرزی می توان به لیفت نخ ، تزریق فیلر (ژل) ، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، لیزر موهای زائد، درمان جوش و آکنه، برداشتن خال، کاشت مو، رفع لک پوست، لایه برداری پوست، تزریق فیلر و ژل، فرم دهی صورت و زاویه سازی، درمان انواع بیماریهاى پوست،مو و ناخن، کرایوتراپى و لیزرتراپى زگیل هاى صورت،بدن و تناسلى، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ ،مزوتراپى و درمان اسکار و … اشاره کرد.