لیفت با نخ

لیفت صورت با نخ چیست؟ لیفت با نخ برای کدام قسمت های صورت انجام می شود؟

لیفت با نخ چگونه انجام می شود؟ مزایای لیفت صورت با نخ چیست؟ معایب لیفت صورت با نخ چیست؟ قیمت لیفت صورت با نخ چه قدر است؟ از آنجایی که این پرسش ها از رایج ترین سوالاتی هستند که میان متقاضیان لیفت با نخ به وجود می آیند، قصد بررسی آنها را داریم؛ به این منظور کمی از وقت خود را به همراهی ما اختصاص دهید.

رسیدگی به پوست صورت به منظور حفظ کردن زیبایی و سلامتی آن از رایج ترین اموری است که توسط بانوان و آقایان انجام می شود. در این زمینه روش های مختلفی توسط کلینیک های زیبایی به کار می روند که این روش ها به صورت تهاجمی، کم تهاجمی و غیر تهاجمی هستند.

لیفت صورت با نخ از جمله روش هایی است که در این حوزه استفاده می شود و در گروه روش های کم تهاجمی قرار می گیرد.

لیفت با نخ برای کدام قسمت های صورت انجام می شود؟

لیفت صورت با نخ روشی است که به منظور از بین بردن چروک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد و با یک عمل جراحی سرپایی و کوتاه مدت انجام می شود. در این روش پزشک متخصص از نخ های مخصوصی استفاده می کند و به کمک آنها عملیات صاف کردن پوست و از بین بردن چروک ها را انجام می دهد.

در این روش نه تنها میتوان چروک های پوستی را برطرف کرد بلکه میتوان هر گونه شل شدگی و یا افتادگی پوست را نیز برطرف نمود.

لیفت با نخ برای قسمت ها و بخش های مختلف صورت امکان پذیر است و متقاضیان میتوانند این روش را برای بخش های ذکر شده در زیر انجام دهند:

لیفت بینی با نخ:

لیفت بینی با نخ به منظور از بین بردن افتادگی بینی و بالا تر بودن نوک دماغ انجام می شود که به کار بردن آن موجب بهبود وضعیت ظاهری بینی می شود. به عنوان مثال: کسانی که دارای افتادگی نوک بینی هستند از بهترین کاندیدا برای این روش به حساب می آیند.

لیفت ابرو با نخ:

لیفت ابرو با نخ نیز امکان پذیر است و هدف از آن افزایش فاصله میان چشم و ابرو است. علاوه بر آن این روش به منظور برطرف کردن افتادگی پلک نیز به کار برده می شود و تاثیرات زیادی بر روی چهره می گذارد.

لیفت شقیقه با نخ:

به دو بخش قرار گرفته در بالای گوش شقیقه می گویند که لیفت با نخ برای این قسمت نیز انجام می شود. لیفت شقیقه با نخ از رایج ترین انواع گونه های لیفت صورت است که به وفور استفاده می شود. هدف از انچام این کار برطرف کردن چروک های پیشانی و یا کشیده تر شدن  چشم ها است. لیفت شقیقه در ظاهر چشم بسیار موثر است و معمولا کسانی که تمایل دارند تا چشم های کشیده تری داشته باشند، لیفت شقیقه انجام می دهند؛ زیرا با این کار هم چشم های آنها کشیده تر می شود و هم چین و چروک و افتادگی پوست در این بخش از بین می رود.

لیفت گونه با نخ:

بالا رفتن سن و یا کاهش وزن شدید از جمله عواملی است که موجب افتادگی گونه ها و شل شدن انها می شود. این مساله از زیبایی چهره می کاهد و تاثیرات منفی بر روی وضعیت گونه می گذارد؛ از این جهت لیفت گونه با نخ را میتوان انجام داد تا گونه ها سفت و لیفت شوند و ظاهر بهتری پیدا کنند.

لیفت با نخ چگونه انجام می شود؟

 به صورت کلی لیفت با نخ طی مراحل مختلفی انجام می شود و برای آن ابتدا پزشک وضعیت اشخاص را بررسی می کند تا دریابد که کدام بخش های صورت باید لیفت شوند.

سپس بخش های مورد نظر را با علامت هایی بر روی صورت مشخص می نماید تا بر اساس انها بتواند عملیات لیفت صورت با نخ را انجام دهد.

در ادامه از بی حس کننده موضعی برای متقاضی استفاده می شود تا در طی مراحل این شخص آرامش داشته باشد و دردی را احساس نکند. پس از آن باید نخ های مخصوص لیفت صورت از طریق سوراخ های کوچکی که در بخش های مورد نظر ایجاد می شوند به زیر پوست منتقل شوند.

با وارد شدن نخ به زیر پوست صورت، پزشک زاویه آن را تنظیم می کند و نخ را به میزان لازم می کشد تا پوست جا به جا شود و افتادگی های پوست از بین بروند. در نهایت پوست در محل دقیق و مناسب بخیه زده می شود و نخ ها در زیر پوست صورت باقی می مانند.

اما در این خصوص جای هیچ نگرانی و ترسی نیست زیرا این نخ ها جذبی هستند و پس از مدتی به صورت خودکار از بین می روند و به بدن جذب می شوند. در نتیجه نیازی به کشیدن بخیه و یا بیرون آوردن نخ ها نخواهد بود.

مزایای لیفت صورت با نخ چیست؟

 • کم تهاجمی بودن
 • عدم وجود درد و خونریزی
 • دریافت نتیجه موثر و رضایت بخش
 • امکان استفاده از این روش برای بخش های مختلف صورت
 • عدم نیاز به بیهوشی
 • کوتاه مدت بودن زمان عملیات
 • عدم وجود محدودیت سنی و جنسی
 • بهره مند بودن از نتایج با دوام و ماندگار
 • برخوردار بودن از هزینه مناسب
 • و…

معایب لیفت صورت با نخ چیست؟

 • عدم دائمی بودن نتیجه لیفت صورت با نخ
 • بازگشت پذیر بودن نتایج حاصل از این روش
 • امکان بروز عفونت
 • امکان ایجاد عدم تقارن در صورت
 • امکان ایجاد خونریزی طولانی مدت

قیمت لیفت صورت با نخ چه قدر است؟

قیمت لیفت صورت با نخ با نوساناتی رو به رو است زیرا این روش برای هر فردی شرایط متفاوتی دارد که بر اساس آن قیمت لیفت نیز بالا و پایین می شود. مهمترین مسائل موثر در هزینه این روش عبارتند از:

 • بخشی از صورت که قصد لیفت با نخ برای آن را دارید
 • مرکز زیبایی
 • متخصص پوست که این کار را برای متقاضی انجام میدهد
 • کیفیت مواد اولیه که برای متقاضیان استفاده می شود

سخن پایانی:

لیفت با نخ را باید حتما در مراکز معتبر زیبایی پوست و زیر نظر بهترین متخصصین انجام دهید تا از بروز معایب و عوارض این روش جلوگیری به عمل آید. در غیر این صورت سلامتی و زیبایی شما هموطنان عزیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

تماس با ما

فرم مشاوره

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *